Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 

Vrh A - narozen 25.08.2010

Dne 25. 8. 2010 se nám v ranních hodinách narodila první štěňátka po Arizoně a Falcovi.

Jako první se narodila jediná holčička Annabelle.
Annabelle je černá, jen špičky předních paciček má bílé a pod krčkem má bílou skvrnku.Má ráda, když je opečovávaná a chovaná. Je první u vrátek, když přijdeme.
Potom přišel na svět Assam - pro nás Sam :-)
Samík je moc pěkný plavý pejsek s tmavou maskou. Náš průzkumník. Zatím to vypadá, že zdědil po tatínkovi vzhled i pohodovou, pečovatelskou povahu.
Artuš - pro nás Artík přišel na svět jako třetí. Podle mne nejhezčí pejsek z celého vrhu.
Artík je celý černý, jen na prsou a na čumáčku má bílou čmárku.
Je z pejsků největší a naprostý pohodář :-) takový správný méďa :-)
Potom přišel na svět Albert - Bertík.
Bertík je černý s krásnou bílou náprsenkou a bílými ponožtičkami. Na čele má bílou čmárku a na špičičce ocásku má také pramínek bílých chloupků.
Bertík je skutečná psí osobnost. Nepotřebuje se chovat jako ostatní - proč by se měl hnát z klece, jen proto že to dělají bráškové. Zvlášť, když má zrovna na práci zmasakrovat plyšáka :-). Na všechno je přece času dost :-)
A náš poslední - Angel - říkáme mu Andílek
Andílek je také černý jen na čumáčku má bílou čmárku a na zadních nohách bílé ponožky.
Andílek je ze všech štěňátek nejpřítulnější. Je to takový správný chovací kapesní pejsek. Je stejně vysoký jako bráškové, ale má jemnější kostru. Je prostě sladký.